Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym na terapię Integracji Sensorycznej (SI). Zajęcia SI mają za zadanie pobudzanie i stymulowanie zmysłów dziecka w celu ich harmonijnego rozwoju. Odbywa się to poprzez różnorodną aktywność fizyczną oraz poznawczą. Terapia SI jest prowadzona na podstawie przeprowadzonej diagnozy, która umożliwia staranne dobranie ćwiczeń odpowiednich do potrzeb rozwojowych dziecka. Poprawia sprawność  w zakresie motoryki dużej i małej,  rozwija zdolność koncentracji uwagi, zdolności wzrokowe i słuchowe oraz rozwija jego funkcjonowanie emocjonalne.

Wykonujemy diagnozę i prowadzimy terapię w profesjonalnie wyposażonej sali, w której mieszczą się różnego rodzaju huśtawki podwieszane pod sufitem, ścianka wspinaczkowa, drabinki, basen z piłeczkami, piłki, wałki, sprzęty sensoryczne itp.

Diagnozy i indywidualne zajęcia terapeutyczne są prowadzone przez certyfikowanych i doświadczonych terapeutów SI.

Zgłoszenia na diagnozę i terapię SI przyjmujemy pod telefonem 600 152 752

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.